Елеватор

«НІБУЛОН» спустив на воду другий несамохідний перевантажувач

«НІБУЛОН» спустив на воду другий несамохідний перевантажувач

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» спустили на воду несамохідний перевантажувач проекту П-38 – «Нібулонівець-2».

Про це повідомила прес-служба компанії.

Це вже другий «Нібулонівець», збудований на суднобудівному підприємстві компанії. Рівно два роки тому вантажний флот судноплавної компанії «НІБУЛОН» поповнився аналогічним перевантажувачем під назвою «Нібулонівець». На сьогодні він вже перевантажив  понад 738 тис. тонн зернових вантажів.

Несамохідний плавкран буде укомплектований мобільною перевантажувальною машиною TEREX FUCHS MHL 385D з продуктивністю перевантаження 4 тис. тонн на добу. Такий тандем виконуватиме навантажувально-розвантажувальні операції на рейді і на перевантажувальному терміналі, а також здійснюватиме дозавантаження (об’єднання) несамохідних суден до повної вантажомісткості на Дніпрі.

Загальна продуктивність перевантажувача становить близько 400-500 тис. тонн на рік.

Після виконання добудовчих робіт і проведення швартовних, ходових випробувань судно буде введено в експлуатацію і стане 67-м судном судноплавної компанії «НІБУЛОН».

Перевантажувач проекту П-38 – восьме судно, спущене суднобудівниками компанії цього року.

Паралельно з будівництвом вантажного флоту «НІБУЛОН» продовжує реконструкцію власної верфі. Наразі на суднобудівно-судноремонтному заводі триває будівництво двох  несамохідних вантажних суден вантажомісткістю 5 тис. тонн (проект В5000) змішаного плавання з двома трюмами та покращеними експлуатаційними якостями.

Окрім цього, найближчим часом розпочнеться будівництво двох багатоцільових буксирів-кантівників потужністю 3500 к. с. (проект Т3500). Їх заплановано ввести в експлуатацію у травні-червні 2018 року.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!