Елеватор

«НІБУЛОН» збільшив зберігальні потужності на філії «Вознесенська» на 22 тис. тонн

«НІБУЛОН» збільшив потужності зберігання на філії «Вознесенська» на 22 тис. тонн. Нові потужності зі зберігання сільськогосподарської продукції перевантажувального терміналу вже введено в експлуатацію.

Про це повідомили в компанії.

Тепер загальна місткість ємностей зі зберігання зерна філії «Вознесенська» становить близько 98 тис. тонн (найбільша серед усіх філій компанії в Миколаївській обл.), а річний обсяг перевантажень збільшиться до понад 600 тис. тонн.

«Після успішних випробувань єдина автоматизована система прийому, обробки та відвантаження зернових та олійних культур на водний та автомобільний транспорт підприємства повністю готова до роботи, адже підрядники та фахівці компанії налагодили нове обладнання та під’єднали потужності до існуючого технологічного комплексу філії», – йдеться в повідомленні.

Загалом у будівництві на території філії «Вознесенська» було задіяно понад 100 людей з місцевих підрядних організацій та організацій з Миколаєва, Одеси та ін. Реалізація проєкту здійснювалася за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку.

«У рамках будівництва зведено три сучасних зерносховища від канадського виробника AGI, кожне з яких по 7,3 тис. тонн. Встановлено покращену систему аерації (для проведення активного вентилювання), зачисний шнек із продуктивністю 200 т/год. Ємності для зберігання зерна обладнано термометрією та ін. Усе це дає змогу колективу впевнено крокувати до спільної мети – до стабільності і надійності» – зазначив директор філії «Вознесенська» Роман Чумаченко.

Нові потужності уже працюють на повну. Перша культура, яку завантажили в ємності, – пшениця. Наразі на доробку та зберігання передали близько 6,6 тис. тонн збіжжя, завантаживши одне з трьох зерносховищ. Триває заповнення пшеницею другого зерносховища.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!