Елеватор

Наймолодша філія «НІБУЛОНу» експортувала перший мільйон зерна

Наймолодша філія «НІБУЛОНу» експортувала перший мільйон зерна

«Бессарабська» – наймолодша філія «НІБУЛОНу», що реалізовується в місті Ізмаїл на річці Дунай, святкує перший мільйон експорту.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Філія, чиї потужності в потенціалі становлять 300 тис. тонн на місяць, забезпечила можливість стабільного експорту «НІБУЛОНу» під час війни в умовах несталої роботи зернового коридору.

Слід зауважити, що філія обслуговує інтереси широкого кола малих і середніх агровиробників. Закупівельна діяльність «НІБУЛОНу» в інтересах Ізмаїлу охоплює Житомирську, Київську, Сумську, Вінницьку, Черкаську, Полтавську, Дніпропетровську, Кіровоградську, Хмельницьку та Тернопільську області і, звісно, південь України.

Зараз «Бессарабська» демонструє поступове зростання показників. З січня до травня 2022 року вдалося збільшити експорт на 44 % зі 100 тис. тонн до близько 190 тис. тонн на місяць. У планах філії зробити 200 тис. тонн уже в червні.

Зростання експорту стає можливим завдяки планомірним інвестиціям, які повинні сягнути до $50 млн та спрямовані як на формування вагомих потужностей зберігання філії, так і переробку зернових на борошно для подальшого експорту продукції з доданою вартістю. Це дуже важливо для дунайського регіону, де відсутні ємності для зберігання й накопичення, що суттєво погіршує вивантаження. Після реалізації інвестиційного проєкту філія зможе відвантажувати до 60 вагонів збіжжя на добу.

Нагадаємо, «НІБУЛОН» планує побудувати повноцінний елеватор з млином у філії «Бесарабська».