Елеватор

На заході України збільшують елеваторні потужності

На заході України збільшують елеваторні потужності

Фахівці «Лубнимашу» завершують монтажні роботи на об’єкті будівництва нової черги елеватора в одній із західних областей України, хоча брак електричної потужності через обстріли та погодні умови додають складнощів.

Про це повідомляє пресслужба «Лубнимашу».

Наразі змонтовані п’ять силосів на пласкому дні: 3 силоси діаметром 27,5 метрів, 2 силоси – 18,3 метри та 11 метрів. Загальний об’єм зберігання в нових силосах складатиме 38 000 метрів кубічних.

Також змонтована шахтна зерносушарка продуктивністю 42 тонн на годину при знятті 10% вологи по кукурудзі та два оперативні силоси по 360 метрів кубічних кожен.

Зараз ведуться роботи з монтування обладнання транспортних одиниць загальною довжиною 674 метри.

Всі силоси мають дахові панелі виготовлені з високоякісної оцинковано сталі з полімерним покриттям виробництва концерну SSAB (RUUKKI). Всупереч поширеному припущенню – технологія виготовлення GreenCoat Pural не має жодного відношення до фарбування. Більш того, спеціально підібраний хімічний склад дозволяє витримувати атмосферні впливи, а текстурована поверхня забезпечує захист від механічного зношування.

Раніше «Лубнимаш» змонтували елеватори на Тернопільщині та Полтавщині. Також «Лубнимаш» перевірили вдосконалену модель силосу.