Елеватор
Головне:
Елеватор

На підприємстві Держрезерву виявлено нестачу зерна на 28 мільйонів гривень

Держаудитслужба  провела планову ревізію фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Хлібна база № 73» Державного агентства резерву України, розташованого у с. Павлопілля Нікопольського району Дніпропетровської області,  та виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад  30 млн гривень. Контрольний захід охопив період 01.01.2017 р. по 30.06.2020 р.

Як повідомили у відомстві, зокрема, виявлено нестачу зерна пшениці держрезерву на суму майже 28 млн гривень, позаяк посадові особи ДП «Хлібна база № 73» не забезпечили його зберігання.

Установлено псування зерна пшениці Державного агентства резерву України на суму понад 2 млн гривень  через незабезпечення підприємством належних умов його зберігання, освіження тощо.

Непроведення підприємством повного розрахунку зі звільненими працівниками призвело до невиплати їм середнього розміру заробітної плати за період затримки повного розрахунку на суму майже 870 тис. гривень.

Окрім того, підприємство не перерахувало до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) за 2019 рік  на суму понад 160 тис. гривень,  допустило нестачу матеріальних цінностей.

Матеріали ревізії передано до Національного антикорупційного бюро України для відповідного реагування.

Читайте також: Керівництво держпідприємства з Миколаївщини попалося на крадіжці 158 тонн пшениці

Журнали