Елеватор

На Хмельниччині в зерносушарці згоріли чотири тонни соняшника

23 жовтня об 11:36 дослужби порятунку 101 надійшло повідомлення про, те що горить зерносушарка в селі Ульянівка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

В Управлінні ДСНС  області повідомили, що отримавши повідомлення, до місця події одразу спрямували чергові караули вогнеборців з міста Кам’янець-Подільський, а також місцеву пожежну команду села Гуменці. Після прибуття на місце події рятувальники з’ясували, що горить зерно соняшника у внутрішній конструкції сушарки на площі 50 кв.метрів, існує ймовірність поширення вогню суміжними приміщеннями об’єкту.

«Усього до ліквідації загоряння було залучено 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 11 надзвичайників. Ускладнюючим фактором гасіння пожежі було сильне задимлення та велика горюча навантага», – йдеться в повідомленні.

Завдяки оперативним діям рятувальників пожежу було ліквідовано об 11:55 ліквідовано о 12:00.

Внаслідок загоряння знищено 4 тонни насіння соняшника. Ймовірна причина пожежі – порушення правил експлуатації пічного опалення.

В селі Гуменці розташований елеватор Камянець-Подільської філії «Райз», що входить до агрохолдингу «Укрлендфармінг». Це сучасне підприємство потужністю одночасного зберігання 55 тис. тонн, тут працюють дві зерносушарки виробництва  компаній GSI (США) і Cimbria (Данія).

Читайте також: На зерновому складі на Прикарпатті згоріло 300 тонн сої й соняшника