Елеватор

На Форумі «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР» зберуться провідні практики ринку

На Форумі «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР» зберуться провідні практики ринку

13-14 грудня у Львові відбудеться  Всеукраїнський практичний форум «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР: зберегти, переробити, продати», який щорічно проводить журнал The Ukrainian Farmer.

Головною метою заходу є залучення провідних фахівців елеваторної галузі, висвітлення найактуальніших питань та практичного досвіду оптимізації технологічних процесів, реалізації інноваційних рішень й напрацювання ефективних дій в умовах, яких наразі перебуває ринок.

Учасниками Всеукраїнського форуму «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР» є  провідні фахівці галузі й представники найуспішніших українських компаній, які поділяться своїми практичними кейсами з будівництва, експлуатації і модернізації елеваторів.

В перший день роботи Всеукраїнського практичного форуму «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР» учасники обговорять трансформацію бізнес-стратегій у період воєнного часу, інноваційні рішення сушіння зерна, які допоможуть максимально оптимізувати роботу підприємств й підвищити їх продуктивність. Також учасники Форуму обговорять вибудовування нових логістичних рішень в умовах ускладненого експорту агропродукції на прикладі конкретних агропідприємств, а також поділяться досвідом створення зернових терміналів та практикою тривалого зберігання зерна без втрати його якості.

Окремою темою Форуму стануть інвестиції у переробні підприємства. Практики ринку поділяться власним досвідом будівництва об’єктів, їх окупність, переваги та недоліки виробництва продукції з високою доданою вартістю тощо.

У другий день роботи Всеукраїнського форуму «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР» учасники поділяться практичним досвідом використання альтернативних джерел палива й нові можливості сушіння за допомогою твердопаливних котлів. Зокрема, керівники провідних елеваторів розкажуть, яке паливо дешевше й ефективніше, наскільки виправдовується придбання теплогенератора й чи є вкладання інвестицій в «альтернативу» вигідним в умовах прийнятних цін на газ.

Ураховуючи те, що минулого року використання «рукавів» стало певним трендом на ринку зберігання, практики ринку розкажуть, як побудувати елеватор під рукавне зберігання, максимально скоротивши інвестиції без втрати функціональності, а також про те, як обирати пластикові рукави й про особливості їх експлуатації.

Крім того, на полях Форуму учасники поділяться досвідом будівництва та експлуатації біогазового заводу, продукція якого є привабливою для експорту до країн ЄС.

В рамках Всеукраїнського форуму «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР» практики ринку поділяться досвідом модернізації елеватора, застосування нових технологічних рішень та напрацьованих ними процесів, які допомагають максимально ефективно сушити та зберігати зерно й одночасно зменшити витрати ресурсів.

Не пропустіть Форум «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР»! Чекаємо на Вас у Львові!

Ознайомитися з програмою заходів та зареєструватися для участі можна на спеціальному сайті: «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР: зберегти, переробити, продати».