Елеватор

«МСП Ніка-Тера» збудував власний залізничний комплекс

«МСП Ніка-Тера» збудував власний залізничний комплекс

Морський термінал «Ніка-Тера» (ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера», Миколаїв), що входить в Group DF, побудував і здав в експлуатацію дев’ять додаткових залізничних шляхів протяжністю більше 3 км, а також 15 стрілочних переводів та новий спеціальний ваговий комплекс.

Про це повідомили у «МСП Ніка-Тера».

Цей проект реалізовано в рамках комплексної програми по збільшенню пропускної спроможності терміналу.

«Інвестиції у власну залізничну інфраструктуру ‒ частина нашої стратегії, спрямованої на збільшення вантажообігу. Завдяки запуску нового залізничного комплексу, ми скоротимо час перевалки вантажів. Розвантаживши залізничну станцію «Жовтнева», у нас з’являться нові можливості щодо збільшення обсягів перевалки», ‒ переконаний голова ТОВ «МСП Ніка-Тера» Олександр Гайду.

Програма по збільшенню пропускної спроможності терміналу підприємство розпочало чотири роки тому, після входження в азотний бізнес Group DF.

У 2015-2016 роках на підприємстві побудовані три нових причали (сукупна довжина причальної лінії зросла до 1,7 км). Загальний обсяг інвестицій в їх будівництво вже становить понад 235 млн грн. Інвестиційний план передбачає здачу в експлуатацію ще трьох нових причалів в 2016-2017 роках і збільшення причальної лінії до 2,5 км. Таким чином зросте кількість суден, які обробляє порт.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!