Елеватор

«Молочний альянс» направить дивіденди своїх підприємств на оновлення транспорту

«Молочний альянс» направить дивіденди своїх підприємств на оновлення транспорту

Група компаній «Молочний альянс» у 2017 році направить дивіденди своїх підприємств за 2016 рік на капітальні вкладення в розвиток.

«Дивіденди будуть спрямовані на фінансування капітальних вкладень підприємств холдингу. У тому числі це й оновлення транспортних засобів для заготівлі молока та доставки готової продукції», ‒ повідомив голова наглядової ради «Молочного альянсу» Сергій Вовченко.

За його словами, в 2017 році група має намір розширювати асортимент продукції.

«Зокрема, плануємо виготовити 20 тис. тонн різних сирів, 100 тис. тонн молока фасованого та кисломолочної продукції, 5 тис. тонн вершкового масла, 9,5 тис. тонн сметани», ‒ додав Сергій Вовченко.

У планах «Молочного альянсу» на 2017 рік ‒ утримати рівень переробки молока в обсязі 370 тис. тонн.

Як повідомлялося, Золотоніський маслоробний комбінат, Пирятинський сирзавод, Яготинський маслозавод і Баштанський сирзавод, що входять до «Молочного альянсу», виплатять сумарно близько 355 млн грн. дивідендів.

Довідка

«Молочний альянс» об’єднує Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Тростянецький, Новоархангельський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, збутові підприємства «Еталонмолпродукт» і торговий дім «Еталон».

Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під торговими марками «Пирятинъ», «Славія», «Яготинське», «Яготинське для дітей», «Здорово», «Златокрай».

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!