Елеватор

Майже 1500 агровиробників  отримають рукави від ФАО

Майже 1500 агровиробників  отримають рукави від ФАО

У рамках першого етапу програми на отримання гуманітарної допомоги у вигляді засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) визначено 1497 отримувачів рукавів для зберігання зерна місткістю 200 тонн кожен.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Отримувачі, які подавали заявки через Державний аграрний реєстр, можуть перевірити списки на сайті цифрової платформи, а також дізнатися адресу складу для отримання допомоги, кількість рукавів та ознайомитися, як саме відбувається процедура видачі.

Для отримання рукавів необхідно мати такі документи: 

– документ, що посвідчує особу (паспорт);

– наказ про призначення на посаду та довіреність на отримання безкоштовної допомоги;

– роздрукований у двох копіях та заповнений з боку отримувача акт прийому-передачі рукавів на ім’я довіреної особи та згоду на обробку даних.

Заявки на отримання рукавів приймалися до 30 жовтня 2022 року. Допомога є безкоштовною.

Основні вимоги до учасників програми:

площа землі в офіційній обробці (у власності чи оренді) від 100 до 10 000 га;

використання отриманих рукавів виключно для зберігання власно вирощеної продукції;

розташування оброблювальних земель на підконтрольних уряду територіях України;

самостійний вивіз рукавів зі складів у своїй області, або у сусідній області (з Дніпропетровської – для сільгоспвиробників з Донецької, Луганської чи Запорізької області, забирати з Миколаївської – для сільгоспвиробників з Херсонської області).

Проект реалізується Мінагрополітики та ФАО за фінансової підтримки Канади, Японії та Minderoo Foundation на загальну суму 60,5 млн доларів США.

 Раніше у Мінагро розповіли, яку інформацію потрібно вказати для отримання рукавів через ДАР. Також ми писали, що аграріям нададуть за програмою ФАО 30 тис. зернових рукавів.