Елеватор

KSG Agro планує в 2016 році скоротити заборгованість до $42 млн

KSG Agro планує в 2016 році скоротити заборгованість до $42 млн

Агрохолдинг KSG Agro S.A. (Люксембург) з активами в Україні планує до кінця 2016 року скоротити заборгованість майже до $42 млн, тоді як наприкінці 2015 року цей показник становив $46,1 млн, в 2014-му ‒ $65,3 млн.

«Рівень рентабельності багато в чому залежить від коливань обмінного курсу. Якщо курс валюти залишатиметься на існуючому рівні ‒ близько 25 гривень за долар, ми очікуємо виходу на чистий прибуток в цьому році», ‒ цитує прес-служба холдингу генерального директора Сергія Мазіна.

За його словами, план на 2017 рік ‒ зниження заборгованості до $39-40 млн.

Гендиректор також повідомив про підписання з провідними кредиторами листів-намірів про реструктуризацію заборгованості в обсязі $18 млн терміном на 10 років.

«Наші іноземні кредитори обрали юридичну фірму Baker&McKenzie, почали готувати документи, в яких будуть представлені відповідні правові рішення. Ця робота буде завершена протягом трьох-шести місяців”, ‒ сказав Сергій Мазін.

Довідка

Вертикально інтегрований холдинг KSG Аgro займається виробництвом, зберіганням, переробкою і продажем зернових та олійних культур, а також свинарством. До кінця 2015 року його земельний банк в Україні становив близько 63 тис. га.

У вересні 2014 року KSG Аgro представив інвесторам нову стратегію розвитку, згідно з якою він скоротить земельний банк за рахунок відмови від кримських активів (28 тис. га з 94 тис. га на той період) і зосередиться на найприбутковіших і перспективних проектах, в числі яких ‒ промислове свинарство, виробництво твердого біопалива, борошномельне і круп’яне виробництво.

Співвласник і голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов в жовтні 2015 року заявив про намір скоротити земельний банк на 22,9 тис. га у процесі реструктуризації кредитів із «Укрсоцбанком».

За підсумками 2015 року агрохолдинг скоротив чистий збиток у 24,4 рази в порівнянні з 2014 роком ‒ до $2,18 млн.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!