Елеватор

KMZ Industries поставить сепаратор власної розробки до Болгарії

Компанія KMZ Industries поставить сепаратор КБС власної розробки до Болгарії.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Наразі фахівці KMZ Industries завершують виготовлення сепаратора власної розробки нашого заводу.

Планується, що у серпні його поставлять до елеватора переробного підприємства в Болгарії.

«Попереднє замовлення із близького зарубіжжя на таке обладнання ми отримали від сусідньої Білорусі. Туди KMZ Industries поставила одразу 4 сепаратори (на 3 і 4 решета продуктивністю 75 та 100 т/год. по попередньому очищенню). Їхнє завдання – працювати на двох місцевих зерносховищах «у парі» із зерносушарками білоруського виробництва», – зауважили у пресслужбі.

Сепаратор КБС для Болгарії обладнаний 4 решетами (кількість решіт підбирають індивідуально залежно від культур, із якими працюватиме виробник). Його продуктивність 120 т/год у режимі попереднього очищення.

«Сепаратори нашого виробництва мають потужну аспіраційну систему, малочутливі до вологості очищуваної зернової продукції і відмінно справляються із очищенням усіх видів зернових, зернобобових, олійних і технічних культур від легких, дрібних і великих домішок», – додають у KMZ Industries.

КБС передбачають застосування різноманітних технологічних схем і поєднують функції:

– скальператора (попереднє очищення зерна);

– сепаратора (первинне і вторинне очищення);

– калібратора (розділення на фракції по розміру решіт).

«Це допомагає нашим замовникам зменшити кількість використовуваної очищувальної техніки на елеваторі, а швидка заміна решіт і гнучке налаштування руху сепаратора роблять їх експлуатацію зручною та ефективною», – підсумували у пресслужбі.

Нагадаємо, KMZ Industries у Молдові монтує силоси для олійнопресового заводу. Також ми повідомляли, що у KMZ анонсують створення однієї лінійки елеваторного обладнання.