Елеватор

KMZ будує другу чергу елеватора на Тернопільщині

KMZ будує другу чергу елеватора на Тернопільщині

KMZ Industries будує другу чергу фермерського елеватора СТОВ «Сидоровський Бровар» на Тернопільщині, обладнання для якого виготовив Variant Agro Build. Элеватор працює під потреби власного господарства, яке вирощує зернові культури.

Про це повідомляє пресслужба KMZ Industries.

Перша черга комплексу потужністю 4 056 тонн одночасного зберігання у СТОВ «Сидоровський Бровар» працює з 2018 року. Тоді було встановлено два силоси на плоскому дні діаметром 14,7 м, оперативний конусний силос та транспортне обладнання (норія, скребковий транспортер та самопливне обладнання).

«Цього року комплекс виросте вдвічі. Другу чергу проєкту буде здано в експлуатацію наприкінці літа. Наразі вже встановлено силос діаметром 22 м та додаткове транспортне обладнання (норія та транспортери). Тож сукупна потужність комплексу складатиме 8 250 тонн», – повідомляють у компанії.

Згідно з умовами злиття KMZ Industries та Variant Agro Build кожна з компаній виконує договори, що були укладені до моменту злиття. Всі поточні проєкти відвантажуються та монтуються в визначені відповідними угодами терміни.

Нагадаємо, у KMZ закуповуватимуть більше європейського металу. Також ми повідомляли, що наприкінці року обладнання Variant Agro Build перевезуть до Карлівки.