Елеватор
Головне:
Елеватор

Іще 70 млн дол. інвестицій в зерновий термінал в Чорноморському порту

Поділитись:
Іще 70 млн дол. інвестицій в зерновий термінал в Чорноморському порту

 

Швейцарська компанія Risoil S. A. заявила про свою готовність і далі інвестувати в будівництво зернового терміналу на території Чорноморського МТП, — повідомляє прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, за рахунок інвестицій у розмірі близько 70 млн дол. буде здійснено будівництво третього й четвертого етапів зернового терміналу, що міститиме будівництво другого універсального складу, станцію авторозвантаження та будівництво двостороннього пірса.

У компанії нагадують, що будівництво зернового терміналу Risoil Terminal було розпочато у 2014 році. В березні 2016-го термінал було введено в експлуатацію — дві перші черги. Сума вкладених інвестицій становила 70 млн дол.

Довідково

Компанія Risoil S. A. заснована у 2000 році в Женеві, Швейцарія. Основними напрямами діяльності компанії є: забезпечення логістики олії, навалювальних і генеральних вантажів в портах Чорного моря; продаж і виробництво рослинних олій; торгівля зерновими й олійними культурами в контейнерах; зберігання та переробка агропромислових продуктів.

ПроАгро

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!