Елеватор

Інвестори представили проект зернового комплексу в морському порту «Чорноморськ»

Інвестори представили проект зернового комплексу в морському порту «Чорноморськ»

Керівництво морського торгового порту «Чорноморськ» презентувало інвестиційні проекти розвитку делегації представників Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) і ССЕС (Китай).

Про це повідомляє прес-служба порту «Чорноморськ».

Зі свого боку представники ДПЗКУ і ССЕС ознайомили фахівців порту з можливими проектами розвитку в Україні і, зокрема, на території порту.

Одним із представлених проектів передбачено будівництво нового портового елеватора загальною потужністю 5 млн тонн на рік, збільшення обсягів одноразового зберігання вантажів до 300 тис. тонн, створення можливості приймати судна всіх типів з максимальною осадкою до 14 м і дедвейтом до 100 тис. тонн.

Довідка

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» в 2012 році домовилася з Експортно-імпортним банком Китаю про надання кредиту в $1,5 млрд, який планується використовувати на закупівлі зерна для експорту за торговельними угодами з КНР.

Оператором з китайської сторони за цим контрактом, розрахованим на 15 років, виступила Китайська національна корпорація машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!