Елеватор

ІМК до 2018 року запустить нову молочну ферму

ІМК до 2018 року запустить нову молочну ферму

Агрохолдинг «Індустріальна молочна компанія» (ІМК, Київ) планує побудувати молочну ферму на 700 голів у Ріпкинському районі Чернігівської області до 2018 року.

Про це «Українським Новинам» повідомив генеральний директор компанії Алекс Ліссітса.

З його слів, компанія має намір провести модернізацію молочнотоварного комплексу на півночі Чернігівської області в Ріпкинському районі.

«Там за 2 роки буде побудовано сучасну ферму на 700 голів, загальні інвестиції — близько 27 млн гривень. Цю процедуру ми вже почали. Цього року буде завезено перші 300 голів й ще 400 голів — у наступному році», — сказав Ліссітса, зазначивши, що завозити ялівок з інших країн компанія не має наміру через наявність власного племгосподарства в Полтавській області.

Також ІМК має намір у наступному році почати модернізацію молочнотоварної ферми в селі Тростянець (Чернігівська область).

«На сьогодні ми проводимо реструктуризацію молочного бізнесу — скорочуємо поголів’я, але, водночас нарощуємо продуктивність ВРХ», — додав гендиректор.

З його слів, на кінець 2015 року поголів’я ВРХ у господарствах компанії становило близько 5800 голів, до кінця 2016 року буде близько 4600, але зросте продуктивність.

«В 2015 році виробництво молока в ІМК було 19,2 тис. тонн, прогноз на 2016 рік — 17 тис. тонн. Надій на фуражну корову торік був на рівні 5,5 тонн, на 2016 рік очікується на рівні 5,6 тонн», — уточнили в прес-службі компанії.

Ліссітса також додав, що вся програма реструктуризації молочного бізнесу, розрахована до 2018 року, передбачає бюджет близько 100 млн гривень.

Нагадаємо, 2015 рік агрохолдинг «Індустріальна молочна компанія» закінчив із чистим прибутком 14,041 млн доларів.

Компанія, створена в 2007 році колишнім власником корпорації «Клуб Сиру» Олександром Петровим, займається великотоварним виробництвом зернових, кормових, олійних культур, а також молока.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!