Елеватор
Головне:
Елеватор

IFC підписала угоди з «Астартою» та «Нивою Переяславщини» про надання $42,5 мл

IFC підписала угоди з «Астартою» та «Нивою Переяславщини» про надання $42,5 мл

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) із Групи Світового банку підписала кредитні угоди щодо надання нового фінансування найбільшому українському виробникові цукру «Астарта» на $30 млн і великому виробнику свинини «Нива Переяславщини» на $12,5 млн.

Згідно з повідомленням IFC, фінансування «Астарті» спрямовано на підтримку дворічної інвестиційної програми модернізації цукрових заводів для скорочення споживання газу, електроенергії й води. Програма також сприятиме збільшенню обсягів вирощування і торгівлі зерновими й олійними культурами компанії, адже вона передбачає закупівлю сільськогосподарської техніки та будівництво нових потужностей для зберігання вирощеної продукції.

Довгостроковий кредит «Ниві Переяславщини» дозволить реалізувати інвестиційну програму, якою передбачено будівництво нового м’ясопереробного комбінату, який одним із перших в Україні буде відповідати стандартам ЄС у сфері безпеки харчової продукції та гуманного ставлення до тварин. У планах також будівництво нового свинокомплексу й утилізаційного заводу, здатного утилізувати до 50 тонн відходів тваринництва щодня.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали