Елеватор
Головне:
Елеватор

«Епіцентр Агро» запустив на Київщині новий елеваторний хаб

«Епіцентр Агро» запустив на Київщині новий елеваторний хаб

На Київщині на території підприємства «Переробник» (с. Іванівка Ставищенського району) розпочало прийом та сушіння пізньої групи сільгоспкультур нове елеваторне підприємство «Епіцентр Агро».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Потужності оновленого «Переробника» розраховані на 105 тис. тонн одночасного зберігання зерна: побудовані 7 силосів обсягом 15 тис. тонн кожний. Чотири енергозберігаючі сушарки здійснюють якісну доробку с/г культур до міжнародних параметрів. Доставка зерна у порт, враховуючи розташування елеватору поблизу Одеської траси, здійснюється виключно автотранспортом.

За словами заступника керівника «Епіцентр Агро» з елеваторного напрямку, керівника відділу трейдингу Світлани Нікітюк, запуск нового потужного елеватору в центральному регіоні України вже у цьому сезоні забезпечить потреби у зберіганні і сушінні зерна не тільки для потреб агрохолдингу.

«Це наш перший крок у створенні регіональних зернових хабів, де поєднуватимуться бізнес-інтереси продавців і покупців зерна.  Дрібні агровиробники та фермери сплачуватимуть елеватору лише за прийомку зерна: менше 1 гривні за тонну», – зазнаила Світлана Нікітюк.

За її словами, оплата за відвантаження та доставку до порту здійснюється великими транснаціональними компаніями, які отримають можливість придбати зерно, за згодою його власника, безпосередньо на елеваторі.

Нагадаємо, у травні цього року «Епіцентр К» завершив угоду із придбання частки активів «Сварог Вест Груп».

Журнали