Елеватор

«Екобіотек-Україна» нарощує потужності і планує виробляти нішеву олію

«Екобіотек-Україна» нарощує потужності і планує виробляти нішеву олію

Компанія «Екобіотек-Україна» (Херсонська область) проводить модернізацію заводу, в результаті якої потужності з виробництва соняшникової олії зростуть вдвічі – з 50 до 100 тонн на добу.

Підприємство виробляє рафіновану дезодоровану виморожену соняшникову олiї, яку реалізує наливом і розфасовує у пластикові пляшки або залізні банки, пише Херсон.city.

Готову продукцію «Екобіотек-Україна» експортує в Венiсуелу, Китай, Саудівську Аравію, Оман, Катар, Туреччину, ОАЕ, Iрак, країни північної Африки та європейські країни.

За словами директора підприємства Сергія Ліпатникова, вартість сирої олії на ринку сьогодні становить близько $735 за тонну, рафінованої – близько $830, а у пляшці – майже $945.

«Рафінацiя, у склад якої входить (гiдратацiя, нейтралiзацiя, промивка, сушка, вiдбiлювання, два етапи фiльтрацiї), та дезодорація дозволяють отримати більшу додану вартість, але звичайно вимагають додаткового обладнання і технологій», – зазначив він.

Директор «Екобіотеку» також розповів, що підприємство планує виробляти нішевий продукт – суміш високоякісних олій, які користуються попитом у багатьох країнах.

Зокрема, це може бути кукурудзяна олiя, олiя волоського горiху, гарбузова та iншi види дорогих видiв олiй у необхiдному покупцевi спiввiдношенi з якiсною соняшниковою олiєю.

Оригінальна технологія виробництва заводу це дозволяє, зазначив Сергій Ліпатников.

Довідка

«Екобіотек-Україна» працює з 2003 року, є повністю українським підприємством з іноземними інвестиціями. Випускає продукцію під торговельними марками «Золото Таврії», «Нова Олiя», «Пiвденна Ластiвка», а також на замовлення пiд торговельними марками закордонних партнерiв.

AgroTimes

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!