Елеватор

ЄББР надав «Ниві Переяславщини» кредит у розмірі $12,5 млн

ЄББР надав «Ниві Переяславщини» кредит у розмірі $12,5 млн

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав групі компаній «Нива Переяславщини» довгостроковий кредит в обсязі $12,5 млн.

Відповідна угода була підписана радою директорів ЄБРР.

За інформацією на сайті ЄБРР, кошти будуть спрямовані на фінансування розширення свинарських потужностей групи, будівництво м’ясопереробного заводу, заводу з переробки біологічних відходів і фінансування оборотного капіталу.

Паралельно кредит на таку ж суму компанії надає Міжнародна фінансова корпорація.

Проект «Нива Переяславщини» також передбачає отримання стимулюючого гранту в розмірі $455 тис. на покриття частини вартості нових котлів на соломі й установки з переробки відходів м’ясного виробництва. Ці кошти будуть надані в рамках програми ЄБРР – FINTECC (Центр трансферу технологій та фінансів в області зміни клімату), метою якої є передача технологій у сфері пом’якшення впливу кліматичних змін та адаптації до них. Проект також передбачає грантове фінансування зі Спільного фонду технічного співробітництва Японії та ЄБРР.

Загальна вартість проекту «Ниви Переяславщини» оцінюється в $63,997 млн.

Довідка

Група компаній «Нива Переяславщини» обробляє близько 23 тис. га. Її потужності зі зберігання зерна становлять близько 150 тис. тонн. У структурі групи – десять свинокомплексів, комбікормовий завод, забійний цех і м’ясокомбінат, який випускає продукцію під ТМ «П’ятачок».

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!