Елеватор

«Дніпровагонмаш» розпочав виготовляти вантажні вагони для вузької європейської колії

«Дніпровагонмаш» розпочав виготовляти вантажні вагони для вузької європейської колії

«Дніпровагонмаш» відправив на випробування в Австрію перші вагони власного виробництва, призначені для експлуатації на залізницях Євросоюзу.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив заступник голови Комітету з питань економічного розвитку ВР Дмитро Кисилевський.

За його словами, після завершення усіх необхідних випробувань українського вагона на відповідність вимогам європейських нормативних документів, «Дніпровагонмаш» відкриває для себе можливості європейського ринку.

Залізничні вагони Україна здатна виробляти практично зі 100% локалізацією. З української руди виплавляється сталь, листовий прокат, з яких надалі виготовляють кузов, візки, підшипники, колісні пари, литво. Окремо всі ці товари вже сертифіковані для реалізації на ринку ЄС. Тож настав час постачати в Євросоюз і цілі вагони.

«Ще в лютому власники «Дніпровагонмаш» зробили нетипову для української промисловості інвестицію, придбавши частку у австрійській компанії TransAnt GmbH, ставши таким чином партнером Австрійської залізниці. Результатом цього партнерства є виробництво в Україні вантажних вагонів для вузької європейської колії», – зауважив Дмитро Киселевський.

Нагадаємо, група «ТАС» cтала акціонером австрійської компанії-розробника вантажних вагонів.