Елеватор

Чорнобаївська птахофабрика шукає варіанти переробки курячого посліду

Чорнобаївська птахофабрика шукає варіанти переробки курячого посліду

Чорнобаївська птахофабрика уклала договір з Маріупольською філією держпідприємства «Укрветсанзавод» з організації збирання й утилізації продуктів тваринного походження, пише «Вгору».

Неприємний запах, який поширюється на околиці Херсона від птахофабрики в селі Східне Білозерського району від тваринних залишків на території підприємства, обіцяють повністю нейтралізувати.

З послідом птиці виявилося складніше, але цю проблему теж вже починають вирішувати. Як повідомили у Херсонській облраді, керівництво фабрики з наступного тижня почне перемовини з фахівцями з питань переробки курячого посліду. Такий досвід, зокрема, успішно застосовується литовськими партнерами господарства.

Також, до 7 грудня підприємство планує обробити послід і напоїти птахів ЕМ-препаратами ‒  ефективними мікроорганізмами, які застосовують для переробки органічних відходів на добрива, а також як біодобавки для худоби і птиці.

До 17 грудня має закінчитися дослідження складу й кількості посліду, що скупчився на території Чорнобаївської птахофабрики.

До 29 грудня цех промислового стада і Херсонський державний аграрний університет планують підготувати детальний план щодо переробки посліду. Крім того, виш постійно моніторитиме знезараження відходів життєдіяльності птахів на підприємстві.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!