Елеватор
Головне:
Елеватор

Cargill інвестує у реконструкцію портового терміналу в Ростові-на-Дону

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Американська Cargill і уряд Ростовської області (Росія) підписали угоду про реконструкцію потужностей Ростовського портового терміналу.  За підсумками реалізації інвестиційного проєкту, сума якого складає 1,5 млрд рублів (близько 19,5 млн доларів США), потужність зернового терміналу компанії в місцевому порту збільшиться до 1 млн тонн на рік.

Реконструкція зернового терміналу в Ростовській області ініційована Cargill з метою збільшення потужностей з відвантаження продукції на експорт, повідомляє «Зерно Он-Лайн».

Проєкт передбачає реконструкцію причальної набережної для розширення технічної можливості прийняття під навантаження широкого спектру судів, а також реконструкцію інфраструктури з приймання і перевалці зерна. Зокрема, причальна стінка буде подовжена за 142 метрів до 314 метрів й будуть збудовані потужності на 20 тис. тонн одночасного зберігання зерна.

Зерновий термінал в Ростові-на-Дону  компанія Cargill придбала у 2004 році. З того часу велика частина агропродукції АПК Cargill відвантажує переважно з Ростовської області. Щорічний обсяг перевалки й відвантаження на експорт на ростовському терміналі становить 650 тис. тонн.

Читайте також: Cargill дозволили набути контроль над терміналом Neptune

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ