Елеватор

«Біохем Україна» отримала сертифікат, що підтверджує безпеку кормових добавок для тварин

Поділитись:
«Біохем Україна» отримала сертифікат, що підтверджує безпеку кормових добавок для тварин

ТОВ «Біохем Україна», підрозділ компанії Biochem, яка розробляє кормові добавки для тварин, отримало сертифікат GMP+FSA (B3 Стандарт) для торгівлі готовими кормами, кормовими добавками, кормовими матеріалами і кормовими преміксами.

Про це повідомила прес-служба Biochem.

GMP+ є загальновизнаною схемою сертифікації, яка дозволяє компаніям забезпечувати безпеку кормів. На додаток до виробничих об’єктів ця система також відноситься до зберігання, транспортування, персоналу та супутніх процедур.

Сертифікація GMP+FSA вважається унікальною, оскільки вона об’єднує стандарти ISO, HACCP та інші елементи, щоб гарантувати безпеку, надійність, якість і сталість.

«Біохем Україна» – друга філія Biochem, що отримала сертифікацію GMP+. Polska Sp.z.o.o., а також штаб-квартира і виробничі потужності в Німеччині вже давно сертифіковані за системою GMP+, і компанія продовжує удосконалювати стандарти якості у всьому ланцюжку поставок.

Довідка

Biochem спеціалізується на розробці і продажах кормових добавок для тварин (свиней, ВРХ, коней) і птиці. Працює більше ніж у 60 країнах світу.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями