Елеватор
Головне:
Елеватор

Безкаркасний ангар для зберігання зерна можна звести за тиждень-два

Безкаркасний ангар для зберігання зерна можна звести за тиждень-два

Однією з переваг зберігання зерна в металевих ангарах є швидкість їх монтажу.

Залежно від обсягу зберігання на зведення безкаркасного ангара потрібні тиждень-два, а для каркасного з урахуванням часу на виготовлення власне каркасу й панелей покриття – до одного місяця. 

До того ж, якщо для виготовлення безкаркасного ангара доцільно запрошувати спеціалізовану компанію, бо для формування стрічкового полотна та його вальцювання потрібна відповідна техніка, то монтаж каркасного сховища, згідно з його паспортом, навіть невелике господарство може виконати власними силами. 

В ангарному сховищі, як і в будь-якому підлоговому, можна водночас  зберігати кілька різних культур, для чого достатньо розділити їх між собою стінками – це його перевага перед пластиковими рукавами та збірними бункерами. 

Крім того, після звільнення ангара чи його частини від зерна на вивільненому місці можна зберігати сільгоспінвентар або, якщо дозволяє площа, навіть колісну техніку. 

Нарешті ангар можна розібрати й перенести на інше місце або продати, щоправда, це стосується тільки об’єктів на болтових з’єднаннях. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!