Елеватор

BASF запускає в Україні нові продукти для цифрового землеробства

BASF запускає в Україні нові продукти для цифрового землеробства

Компанія BASF запускає в Україні платформу для цифрового землеробства Xarvio.

Про це розповів менеджер з ключових клієнтів країн Європи та СНГ BASF Генріх Маєр. Він відповідає за впровадження Xarvio у 10 країнах Європи, зокрема й в Україні.

За його словами, Xarvio включає два цифрових рішення: мобільного додатку для контролю посівів одразу в полі Scouting та продукт для прогнозування ризиків на полі Field manager.

Зокрема, Scouting дозволяє агрономам визначати типи бур’янів і хвороб на своїх полях за кілька хвилин: для цього варто лише зробити фото та завантажити його в мобільний додаток.

Програма доступна безкоштовно в App Store та Google Play. Найближчим часом її планують розширити, щоб вона не лише визначала вид бур’яну чи хвороби, а й давала практичні рекомендації для боротьби з ними.

Іншою складовою Xarvio є цифровий продукт Field manager, який дає агровиробникам поради щодо управління полем від сівби і до жнив. Платформа включає моніторинг стану поля, календар і зональні карти обробок, завдяки чому може прорахувати ризик розвитку хвороб на кожному полі, надавати індивідуальні карти обробок з оптимальним розрахунком часу внесення засобів захисту рослин тощо.

Торік BASF запустив Field manager в Україні у безкоштовному тестовому режимі і ним вже скористалось понад 100 аграріїв.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!