Елеватор

«Астарта» викупила 2,6 тис. власних акцій

Поділитись:
«Астарта» викупила 2,6 тис. власних акцій

Astarta Holding N.V. (Нідерланди), холдингова компанія агропромислового холдингу «Астарта», з 21 по 24 серпня 2018 року викупила 2,593 тис. власних акцій. Середня ціна за підсумками угод склала 32,49 злотих за акцію.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті Варшавської фондової біржі (WSE).

За даними WSE, курс акцій «Астарти» на 27 серпня складав 32,2 злотих/шт. ($1=3,682 за курсом Національного банку Польщі на 27 серпня).

Як повідомлялося, рада директорів Astarta Holding N.V. призначила агентом з викупу акцій у рамках затвердженої програми викупу польський інвестиційний банк Pekao Investment Banking S.A.

Програма викупу була схвалена з метою виконання зобов’язань по залученому фінансуванню, що передбачає конвертацію боргу в акціонерний капітал, а також для реалізації програми заохочення менеджменту.

Акціонери Astarta Holding 25 травня схвалили рішення щодо продовження ще на 18 місяців (від дати зборів акціонерів) програми зворотного викупу акцій. Згідно з рішенням, компанія може викупити максимум 2,5 млн акцій (до 10% цінних паперів в обігу) за ціною не більше 125 злотих/шт.

За даними компанії, станом на кінець 2017 року на її казначейському рахунку знаходилися 2,38% акцій. Ще 36,26% цінних паперів належало Віктору Іванчику, 28,06% – канадській фінгрупам Fairfax і 33,3% – іншим акціонерам.

Інтерфакс-Україна

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями