Елеватор

«Астарта-Київ» направила понад 100 млн гривень на розвиток Агрофірми ім. Довженка

«Астарта-Київ» направила понад 100 млн гривень на розвиток Агрофірми ім. Довженка

ТОВ «Агрофірма ім. Довженка», що входить до агропромхолдингу «Астарта-Київ», протягом 2016 року реалізувала продукції на суму 1,5 млрд грн. Порівняно з 2015 роком цей показник збільшився на 10%.

Про це повідомила фінансовий директор агрофірми Лариса Безручко.

Зокрема, продукції рослинництва реалізовано на суму 274 млн грн., тваринництва – 323 млн грн., цукрового заводу – 900 млн грн.

При цьому Агрофірма ім. Довженка сплатила за десять місяців 2016 року до державного бюджету 27,03 млн грн., до місцевих бюджетів – 71,67 млн грн., зауважила Лариса Безручко.

Згідно з програмою соціально-економічного партнерства, на розвиток селищної та сільських рад, де господарює ТОВ «Агрофірма ім. Довженка» (село Яреськи Полтавської області) виділено майже 4 млн грн. Ці кошти використані на підтримку закладів медицини, освіти, культури та благоустрій сіл.

За словами фінансового директора компанії, понад 100 млн грн. у розвиток Агрофірми ім. Довженка інвестувала «Астарта-Київ».

Довідка

ТОВ «Агрофірма ім. Довженка» з 2009 року є структурною одиницею агропромхолдингу «Астарта-Київ». Має в обробітку майже 45 тис. га орних земель у кількох районах Полтавської області.

Агрофірма розвиває рослинницьку галузь. Стратегічними культурами є цукрові буряки та соя. Окрім них, вирощують озиму пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник. Одним із пріоритетних напрямків роботи підприємства також є тваринництво, зокрема, молочне скотарство.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!