Елеватор

«Аскет Шиппінг» у Бердянську подолав півмільйонний рубіж перевалки зерна

З початку 2021/22 маркетингового сезону «Аскет Шиппінг» у Бердянську перевалив 0.544 млн тонн зернових вантажів і завантажила 89 суден.

Про це повідомляє пресслужба групи компаній.

Динаміка обробки вантажів у новому маркетинговому році показує зміну сезонності попиту на експортну перевалку зернових, зазначає директор Бердянської філії «Аскет Шиппінг» Вікторія Абреєва. За її словами, це пов’язано з тенденцією збільшення потужностей для зберігання зерна та прагненням виробників використати сприятливу ринкову кон’юнктуру на світовому ринку.

Вікторія Абреєва акцентує, що ще однією відмінністю 2021\22 МР стало подорожчання фрахту суден, яке змушує вантажовідправників погоджуватися на більш жорсткі умови договорів.

«Фрахт суден подорожчав цього сезону у 2-2.5 рази у порівнянні з попереднім роком. Попит на судна дуже високий, умови диктує судновласник, і відправники вантажу змушені підлаштовуватися і погоджуватися на умови чартеру, де сталійний час [laytime – час, який відводиться на вантажні операції] обмежений. Ми працюємо зараз дуже швидко і можемо на судно ставити по два навантажувальні комплекси і в темпі все завантажувати. Наші високі добові норми навантаження 8-10 тис. тонн дають можливість укладатися у жорсткі терміни», – розповіла директор Бердянської філії «Аскет Шиппінг».

Нагадаємо, «Аскет Шиппінг» сформував свої потужності річкових перевезень. Також ми писали, що «Аскет Шиппінг» вперше відправив кукурудзу з Херсонського порта.