Елеватор

«АПК-Інвест» збільшить поголів'я свиней до 1 млн

«АПК-Інвест» збільшить поголів'я свиней до 1 млн

ПрАТ «АПК-Інвест» (Донецька область), один із найбільших виробників свинини в Україні, збереже нинішній склад власників і планує суттєве розширення.

Про це  повідомив його власник Борис Колесніков.

«Ніякого продажу компанії «АПК-Інвест» не буде. Навпаки, в планах компанії – збільшення поголів’я до 1 млн свиней, у той час як зараз воно нараховує 570 тис.», – сказав він.

Борис Колесніков додав, що «АПК-Інвест» також планує впровадити кілька нових технологій у сільському господарстві, які широко застосовуються в Західній Європі та США, але є новими не тільки для України, але й для багатьох країн Східної Європи.

У 2017 році «АПК-Інвест», згідно з оголошенням компанії щодо річних зборів акціонерів, отримала чистий прибуток 889,09 млн грн, з якого на дивіденди планується направити 36,52 млн грн, 849,78 млн грн – на розвиток.

Загальна вартість активів компанії за підсумками року зросла на 16,7% – до 5,157 млрд, власний капітал – у 1,5 раза – до 3,178 млрд грн.

Щодо повідомлення Антимонопольного комітету України про надання попередніх висновків щодо необхідності або відсутності необхідності отримання дозволу на придбання фізичними особами акцій ПрАТ Борис Колесніков заявив, що мова йде про внутрішню реструктуризацію в «АПК-Інвест», яка жодним чином не вплине на склад власників компанії.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!