Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

Антимонопольний комітет надав дозвіл на концесію в порту Ольвія

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

В кінці січня 2020 року до Антимонопольного комітету України (АМКУ) надійшла заява катарської компанії QTerminals W.L.L. на опосередковане одержання в концесію активів, що належать ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» (м. Миколаїв) і ДП «Адміністрація морських портів України» (м. Миколаїв) та разом забезпечують здійснення господарської діяльності із надання стивідорних послуг у спеціалізованому морському порту Ольвія.

Компанія QTerminals  з Катару стала переможцем концесійного конкурсу в порту Ольвія і має протягом п’яти років інвестувати в розвиток порту 3,4 млрд грн. Важливою умовою концесійного договору стала необхідність отримання дозволу АМКУ на концентрацію.

«Враховуючи, що концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України, АМКУ надав дозвіл на заявлену концентрацію», – повідомили в комітеті.

Читайте також:  Катарська QTerminals розвиватиме порт «Ольвія» як зерновий хаб

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!