Елеватор

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула «Агрофірмі «Лідер» 105 га землі

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула «Агрофірмі «Лідер» 105 га землі

Комісія Міністерства юстиції з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасувала протиправні дії реєстратора і повернула підприємству з французькими інвестиціями «Агрофірма «Лідер» (Дніпропетровська область) право оренди на 105 га землі.

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

Наприкінці жовтня «Агрофірма «Лідер» звернулася до комісії зі скаргою про незаконну перереєстрацію 25 земельних ділянок площею 105 га, які підприємство обробляло на підставі укладених із власниками землі договорів оренди.

Комісія з’ясувала, що реєстраторами був порушений порядок реєстраційних дій при припиненні оренди для «Агрофірми «Лідер». Рішенням комісії скаргу підприємства було задоволено, а порушені права відновлено.

Міністр юстиції наголосив, що четверо державних реєстраторів, які проводили реєстраційні дії з порушенням закону, вже покарані – Міністерство юстиції на півроку відключило їх від доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Очільник Мін’юсту звернувся до МВС із проханням взяти на контроль розслідування кримінальної справи проти осіб, які намагалися займатися рейдерством.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!