Елеватор

«Агрохолдинг Полісся» вирішить, чи надати кредит на 100 млн гривень

«Агрохолдинг Полісся» вирішить, чи надати кредит на 100 млн гривень

Акціонери ПАТ «Фінансова компанія «Агрохолдинг Полісся» (раніше ТОВ «Агрохолдинг «Полісся», Київ) розглянуть питання про наділення глави правління товариства повноваженнями на укладення угоди про надання фінансового кредиту на 100 млн грн.

Відповідне повідомлення емітента розміщено у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Згідно з порядком позачергових зборів акціонерів, запланованого на 8 грудня 2016 року, кредит надаватиметься за рахунок власних коштів компанії. Одержувач і інші умови фінансового кредиту не уточнюються.

Як повідомлялося, ТОВ «Агрохолдинг «Полісся» на початку 2015 року випустило дисконтні облігації серії «А» загальною номінальною вартістю 240 млн грн. Відповідне рішення прийняв єдиний учасник товариства ‒ ПАТ «Бізнес резерв» (Київ) 2 грудня 2014 року.

Залученими коштами компанія планувала профінансувати формування і розвиток матеріально-технічної бази, в тому числі будівництво зерносховища, картоплесховища, покупку сільськогосподарської техніки та земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

Облігації випущені в бездокументарній формі номіналом 1 тис. грн.

Термін обігу облігацій ‒ до 29 січня 2021 року.

Довідка

Агрохолдинг «Полісся» заснований у лютому 2007 року. Це вертикально інтегроване сільськогосподарське підприємство, яке спеціалізується на вирощуванні понад 11 видів зернових культур і орієнтоване на внутрішній ринок збуту. В проспекті емісії цінних паперів не уточнюється земельний банк агрохолдингу, лише повідомляється, що оброблювані землі знаходяться в північному регіоні України.

Водночас чисельність штатних працівників агрохолдингу станом на 30 вересня 2014 року становила три людини.

Компанія в січні-вересні 2014 року збільшила чистий прибуток на 52,1%, порівняно з аналогічним періодом 2013 року ‒ до 2,955 млн грн. Її чистий дохід зріс на 83,4% ‒ до 18,229 млн грн.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!