Елеватор

Агрохолдинг «Мрія» закупить техніки та обладнання на $12,5 млн

Агрохолдинг «Мрія» закупить техніки та обладнання на $12,5 млн

Агрохолдинг «Мрія» затвердив план інвестицій на друге півріччя 2016 року на суму $15,2 млн, повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема, $12,5 млн агрохолдинг має намір спрямувати на закупівлю техніки та обладнання, включаючи забезпечення лізингових програм, $2,7 млн – на підтримку і юридичне оформлення земельного банку.

Загальна сума інвестицій у 2016 році, за умови поповнення оборотного капіталу, планується на рівні $17,2 млн.

Згідно управлінського плану компанії та враховуючи наявність достатнього робочого капіталу, менеджмент «Мрії» очікує, що вартість врожаю цього року, виходячи з поточного прогнозу ринкових цін, складатиме $114,4 млн. Операційний cash flow за травень-грудень 2016 року оцінюється у $15,9 млн.

Однак у зв’язку з триваючою дискусією щодо умов реструктуризації боргового портфеля питання подальшого поповнення робочого капіталу для компанії залишається відкритим. У випадку, якщо робочий капітал буде обмежений вже наявними коштами, менеджмент «Мрії» прогнозує можливий негативний вплив на виручку та операційну маржу до $7 млн. За такого сценарію період інвестицій буде зміщений на кінець 2016 року, а інвестиційні проекти скоротяться до $10 млн, що негативно вплине на результати сезону 2016-2015.

З початку 2016 року агрохолдинг «Мрія» вже інвестував $2 млн у закупівлю нової техніки, зокрема, тракторів та сівалок. Окрім цього, компанія інвестувала у логістику та елеватори, і готова до жнив.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!