Елеватор

Agrofusion планує у 2018 році запустити фабрику з виробництва томатного порошку

Agrofusion планує у 2018 році запустити фабрику з виробництва томатного порошку

Компанія Agrofusion, найбільший український виробник томатної пасти, цього року має намір запустити фабрику з виробництва томатного порошку в Снігурівці (Миколаївська область).

Про це повідомив фінансовий директор компанії Іван Сакаль.

«Цього року в Снігурівці будуємо фабрику з виробництва томатного порошку, оскільки це дуже затребуваний продукт. Зараз триває обговорення з міжнародними фінансовими установами, – зазначив він. – Сподіваємося через три роки приступити до будівництва четвертого томатопереробного заводу. Для виробництва томатної пасти чотири заводи – це, напевно, буде оптимальною кількістю».

Іван Сакаль також уточнив, що компанія розглядає можливість інвестувати 2 млрд грн у четвертий завод із переробки томатів.

«Обсяг коштів, які компанія інвестує в розвиток цього року, наразі обговорюється з нашими фінансовими партнерами. Гадаю, обсяг інвестицій складе 1,2-1,3 млрд грн», – сказав він.

Водночас, за словами Івана Сакаля, компанія збільшила плани з переробки томатів до 750 тис. тонн, тоді як раніше Agrofusion планував виростити і переробити 630 тис. тонн.

Інтерфакс-Україна 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!