Елеватор

AgriLab розробила систему GPS-моніторингу сільгосптехніки і контролю палива

AgriLab розробила систему GPS-моніторингу сільгосптехніки і контролю палива

Компанія AgriLab впровадила нову послугу – GPS-моніторинг техніки і контроль палива.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«Системи GPS-моніторингу техніки та контролю палива – ефективний інструмент управління ресурсами і контролю якості виконання технологічних операцій, які довели свою дієвість не лише у сфері логістики, а й в агровиробництві,  – розповів керівник проекту Олег Москаленко. – Не секрет, що нецільове використання сільськогосподарської техніки – злив палива, ліві підробітки водіїв – проблема, яка зустрічається чи не в кожному підприємстві».

GPS-моніторинг дозволяє об’єктивно розрахувати об’єм виконаних робіт, щоденно отримувати оперативні звіти, контролювати дотримання швидкісного режиму та якості технологічних операцій.

За допомогою смартфону можна забезпечити 100%-вий контроль використання техніки в режимі on-line: керівник отримуватиме SMS чи лист на електронну пошту про перевищення швидкості, простої, зливи палива та інші події.

GPS-трекери монтуються на всі види техніки, датчики палива, в тому числі зчитувачі з CAN-шини транспортного засобу, ідентифікатори водіїв і причіпного обладнання, системи контролю паливозаправників і АЗС.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!