Елеватор

Agricom Group покращує корпоративну структуру управління

Agricom Group покращує корпоративну структуру управління

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив громадянці Кіпру Павлині Цірідес отримати в управління контрольний пакет акцій «Агріком Груп Лімітед».

Згідно із повідомленням на сайті АМКУ, Павлина Цірідес отримала в довірче управління через траст «ПіДіТі Траст Сетлмент» понад 50% акцій холдингової компанії «Агріком Груп Лімітед» (Кіпр).

«Зазначені зміни пов’язані з необхідністю внутрішньокорпоративної реструктуризації компанії-нерезидента, яка є власником групи українських компаній, об’єднаних під брендом Agricom Group», ‒ повідомили в прес-службі компанії.

За інформацією Agricom Group, такі зміни дозволять оптимізувати процеси адміністрування, а також забезпечать більш прозоре управління активами.

«З формальної та практичної точок зору, зміна кінцевого бенефіціарного власника не відбулася. Це виключно технічний момент, спрямований на поліпшення корпоративної структури управління», ‒ уточнили в прес-службі.

Довідка

Agricom Group спеціалізується на виробництві і дистрибуції продуктів харчування із зернових культур на власній виробничій базі, об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства.

Потужності зі зберігання на 63 тис. тонн представлені двома елеваторними комплексами на території Білокуракинського та Чернігівського кластерів. Група обробляє 40 тис. га землі в Ріненській, Чернігівській і Луганській областях.

Дистрибуційний напрямок представлений Торговим домом «Добродія Фудз», який займається продажами бакалійної групи товарів під власною торговою маркою «Добродія» ‒ борошно пшеничне сортове, борошно з інших зернових, пластівці з зернових, суміші злакових.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!