Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Церемонія нагородження «Аграрна Еліта України - 2016». Фото

Аграрна Еліта України
Джерело:
Аграрна Еліта України
Поділитись:
Церемонія нагородження  «Аграрна Еліта України - 2016». Фото

13 травня 2016 року в Києві в Національній філармонії України відбулася церемонія нагородження «Аграрна Еліта України».

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Головними героями свята стали 100 найкращих і найуспішніших  агропідприємств країни, яких за результатами роботи 2015 року визначив у 15 номінаціях аграрний журнал The Ukrainian Farmer:

  

Номінація «Модернізація виробництва»: 

–    «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО»
–    «Юг»
–    «Воскобійники»
–    «Забарівське»
–    «Шестірня»
–    «Нива Переяславщини»
–    VITAGRO.

Нагороди вручав головний редактор журналу THE UKRAINIAN FARMER Павло Коротич.

Номінація «Розвиток кооперативної діяльності»:

–    «Мрія»
–    «Батьківщина» (Полтавська область)
–    «Бучачагрохлібпром»
–    «Сварог Вест Груп» 
–    «Ратай»
–    «Іванковецький світанок».

Нагороди вручав Тарас Висоцький, генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Номінація «Власна торгова марка»:

–    «П’ятихатська»
–    «ЕтноПродукт»
–    «Органікс»
–    «Галекс-Агро»
–    «Українська ягода»
–    «Племзавод «Степной»
–    «Овостар». 

Нагороди вручала Маргарита Січкар, відома рестораторка, письменниця, бізнес-леді.

Номінація «Розвиток інфраструктури»:

–    «РОСТОК-ХОЛДИНГ»
–    «Успіх»
–    «АгроРось»
–    Agricom Group
–    «Оболонь Агро»
–    «Маяк»
–    «Західний Буг».

Нагороди вручав Леонід Козаченко, народний депутат України, президент Української аграрної конфедерації.

Номінація «Кращий іноземний інвестор»:

–    «ГЕРРОМ Інвест-Україна»
–    «Дукра Агро»
–    «Лампка Агро»
–    «Агро ЛВ Лімітед»
–    «Агро Плюс-2006»
–    «Київ-Атлантик Україна»!
–    «Галичина-Захід».

Нагороди вручав Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Україні Крістіан Донс Крістенсен.

Номінація «Інноваційність»: 

–    «Агроцентр-Україна» 
–    «Батьківщина» (Запорізька область)
–    «Вінничина»
–    «Агроліга» 
–    «Відродження»
–    ДГ Артемівської ДСР. 

Нагороди вручав Олександр Спященко, генеральний директор «Волинської фондової компанії».

Номінація «Визнання колег»:

–    «Індустріальна молочна компанія» 
–    «Колос»
–    Носівське хлібоприймальне підприємство 
–    «С-Росток»
–    «Імпак»
–    «Дніпро» 
–    «Лайф Інвест».

Нагороди вручав Володимир Горянський, актор і телеведучий, народний артист України.

Номінація «Енергоефективність»: 

–    «Агроспецсервіс»
–    «Фрідом Фарм Бекон»
–    «Сігма»
–    «Галс Агро»
–    «Полісяночка»
–    «Кожухівське»
–    «Сільгосппродукт».

Нагороди вручала Олена Волошина, керівник діяльності Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні, одного з найбільших інвесторів в агросектор України.

Номінація «Успішне залучення коштів»:

–    «Інтерагросистема»
–    «Фанда»
–    «Дан-Фарм Україна» 
–    Володимир-Волинська птахофабрика
–    Полтавська птахофабрика 
–    AgroGeneration 
–    Молочно-виробничий комплекс «Єкатеринославський». 

Нагороди вручав Максим Марущак, заступник начальника управління корпоративного бізнесу «Укрексімбанк».

Номінація «Вертикальна інтеграція»:

–    Вінницька агропромислова група
–    Племптахорадгосп «Броварський» 
–    «УкрАгроКом»
–    «Вімал»
–    «Тетяна 2011»
–    «АПК ІНВЕСТ».

Нагороди вручала Наталія Колос, головний редактор журналу «Аграрна Еліта України».

Номінація «Соціальна відповідальність»: 

–    «Перлина Поділля»
–    «Даноша»
–    «Агро-Овен»
–    «Ланна-Агро»
–    «Україна»
–    «Ольвія»
–    «Іванівське». 

Нагороди вручала Лілія Ребрик — популярна телеведуча каналу СТБ, акторка театру та кіно.

Номінація «Удосконалення технології»:

–    HarvEast Holding
–    «Агропродсервіс»
–    «БЕТЕК»
–    «Дніпро»
–    «Маяк-Ніл»
–    «Сади України»
–    «Терезине».

Нагороди вручав Володимир Лапа, голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Номінація «Надійність і стабільність»:

–    «НІБУЛОН»
–    «Агропартнер-1» 
–    «Зернятко» 
–    «ФК ЛТД»
–    LNZ Group
–    «Барком»
–    «Агротрейд».

Нагороди вручала Анна Зоря, партнер Адвокатського об’єднання «Aрцингер», керівник практики корпоративного права, злиття та поглинання.

Номінація «Диверсифікація виробництва»: 

–    «Маїс»
–    «Юхимівське»
–    «Сокільча»
–    «Агрікор»
–    МХП
–    «Дослідне»
–    «Пісківське».

Нагороди вручав Еверт Ян Краєнбрінк, голова економічного департаменту, радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Номінація «Нарощення експорту»: 

–    «Фаворит-Агро»
–    «Грін Тім»
–    «АСТАРТА-КИЇВ»
–    «Пан Курчак»
–    «Кернел»
–    «Укрлендфармінг».

Нагороди вручав Геннадій Воробйов, ініціатор й організатор проекту «Аграрна Еліта України», директор видавничого дому «АГП Медіа».

Розділити з лауреатами радість заслуженого визнання та їх привітати особисто прийшли колеги і партнери: представники комерційних компаній, урядових установ і  парламенту, посольств іноземних держав в Україні, банків та інших структур, які мають прямий стосунок до аграрного бізнесу.

 

Атмосферу свята подарували аграріям всесвітньо відома вокальна формація «Мен Саунд», співаки Василь Бондарчук та Illaria, а також балет «Сузір’я Аніко».

 

Урочисте нагородження поєдналося з дружнім теплим прийомом, піж час якого гості могли обмінятися думками та обговорити питання співробітництва.

Довідка

 

«Аграрна Еліта України» — всеукраїнський відбір і визнання тих агропідприємств, які зробили крок уперед в розвитку власного бізнесу, досягли значних здобутків у своїй ринковій ніші, застосували у практичній діяльності нові технології, зробили суттєвий внесок в соціальній сфері, залучили значні ресурси для розбудови інфраструктури тощо. Проект виходить щороку та є спецвипуском всеукраїнського аграрного журналу The Ukrainian Farmer, що входить до видавничого дому ТОВ «АГП Медіа».