Агрономія
Головне:
Агрономія

Зрошення дає приріст врожаю до 250%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Зрошення дає приріст врожаю до 250%

Зрошення дозволяє вирощувати два врожаї та отримувати приріст врожаю від 50% до 250% в залежності від культури, вважають фахівці компанії АБА «Астра».
Про це повідомляє Latifundist.

Найбільшим плюсом поливу, за їхніми словами, вважається можливість отримання двох врожаїв на рік.

За даними фахівців компанії АБА «Астра», придбання зрошувальних машин може окупитися протягом 2-5 років. При вирощуванні картоплі термін окупності складає 2 роки, кукурудзи – 3-4 роки, цукрових буряків – 2 роки.

Менеджер з продажу систем зрошення в компанії АБА «Астра» Дмитро Жмак зазначив, що такого посушливого осінньо-зимового періоду в Україні не було останні 120 років. У багатьох регіонах України, причому не тільки в південних, навесні практично не випало опадів. Літні дощі, якщо й були, то дуже рясні за короткий період часу. Тобто, ефективними їх назвати не можна. Це все позначилося на вологозапасах ґрунтів.

«Сьогодні основний тягар турбот про підтримання в придатному стані українських меліоративних систем лежить в основному на приватному бізнесі. Великі аграрні холдинги та фермерські господарства роблять все, що можуть, однак навіть найщедріші їх інвестиції в меліорацію не здатні замінити скоординовану державну політику», – підсумував Дмитро Жмак.

Читайте також: Уряд посилюватиме розвиток зрошення на півдні України

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ