Агрономія

Жнива тривають у двох кластерах Agricom Group

Жнива тривають у двох кластерах Agricom Group

Збір урожаю на полях Agricom Group у розпалі. Перший автомобіль зібраної пшениці на полях Житомирського кластера було відправлено на зберігання 21 липня. Всього по Житомирському кластеру очікується обмолот озимої пшениці з площі 1,068 тис. га.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Попри всі складнощі, які виникли на шляху команди Чернігівського кластера Agricom Group через окупацію території російським ворогом, на минулому тижні також стартувала збиральна кампанія і на Чернігівщині. На полях Чернігівського кластера планують опрацювати 1,44 тис. га з озимою пшеницею. Жнива в обидвох кластерах ще тривають.

Нині основною стратегією зберігання зерна врожаю 2022 року для Agricom Group є розміщення частини врожаю на сторонніх елеваторах для подальшого відвантаження у вагони.

Частину зерна планується доставити на власний елеватор у Чернігівському кластері. Це переважно зерно з полів поруч з елеватором. Частину зерна планують розмістити у силобегах (полімерних рукавах), оскільки через зруйновані мости на Чернігівщині немає можливості довозити до власного елеватора.

Нагадаємо, Agricom Group істотно змінила структуру посівних площ.