Агрономія

Житомирщина збирає пізні зернові та сіє озимі

Житомирщина збирає пізні зернові та сіє озимі

Аграрії Житомирської області збирають пізні зернові культури.

Гречку зібрано на площі 1,8 тис. га (19% до прогнозу), намолочено 2,9 тис. тонн, що на рівні минулого року. Середня врожайність складає 16,1 ц/га, інформує управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації.

Просо зібрано 300 га (8% до прогнозу), намолочено 500 тонн, що на рівні минулого року. Середня врожайність культури складає 16,7 ц/га.

Жнива ранніх зернових культур в Житомирській області завершено. У всіх категоріях господарств ранні культури зібрано на площі 220,3 тис. га, намолочено 809,2 тис. тонн зерна. Це на 12% більше показника минулого року. Врожайність по області становить 36,7 ц/га.
 
Також на Житомирщині триває осіння посівна компанія. Станом на 30 серпня посіяно 16,8 тис. га озимого ріпаку (84% до прогнозу.)
 
Під посів озимих зернових культур у всіх категоріях господарств ґрунт підготовлено на площі 114,2 тис. га (70% до прогнозованого).
 
На проведення комплексу осінньо-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами акумульовано 30 тис. тонн мінеральних добрив (65% від потреби) та 198,4 тонн засобів захисту рослин (54% від потреби).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!