Агрономія
Головне:
Агрономія

Зерно з Криму планують активніше експортувати

Зерно з Криму планують активніше експортувати

100 тис. тонн кримського зерна нового врожаю відправили на експорт.

Про це повідомив міністр сільського господарства підконтрольного Росії уряду Криму Андрій Рюмшин, інформує прес-служба Міністерства сільського господарства Криму.

«Зерно в Криму вродило хорошої якості. Близько 30 тис. тонн вже пішло на материк, понад 100 тис. – на експорт. З Мінсільгоспом Росії зараз опрацьовуються шляхи реалізації зерна, в тому числі у вигляді укладання міжурядових угод щодо поставок кримського зерна за кордон», – зазначив він.

Андрій Рюмшин додав, що потреба Криму в зерні на продовольчі потреби становить понад 200 тис. тонн, на виплату орендної плати за користування пайовою землею – близько 300 тис. тонн, близько 600 тис. тонн використовується для переробки на комбікорми, решта зерна може йти на продаж.

Нагадаємо, в поточному році в Криму намолочено 1,7 млн тонн зерна з середньою врожайністю 32 ц/га. В тому числі озимої пшениці – 1 млн тонн, озимого ячменю – 427 тис. тонн, ярої пшениці – понад 9 тис. тонн, ярого ячменю –157 тис. тонн, вівса – 13 тис. тонн, зернобобових – 82,5 тис. тонн. Крім того, намолочено 13,8 тис. тонн озимого ріпаку.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали