Агрономія

Завдяки ранній весні господарства «НІБУЛОНа» вже підживили понад 35 тис. га озимини

У лютому виробничі підрозділи компанії «НІБУЛОН» розпочали комплекс весняно-польових робіт, провівши ранньовесняне підживлення озимих зернових культур на площі більше 35 тис. га.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Завдяки ранній весні цьогоріч виробничі підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН» у найкоротші терміни провели перше підживлення озимих культур. На сьогодні азотні добрива внесено на всіх полях, засіяних озимими хлібами.

У Південному регіоні підживлено близько 17 тис. га, у Західному регіоні – 10 тис. га, виробничі підрозділи Східного регіону внесли добрива на 8 тис. га.    

Наразі фахівці виробничого відділу компанії укладають угоди на поставку насіннєвого матеріалу ярих культур, продовжують організацію  поставок складних добрив, а також займаються підбором засобів захисту і регуляторів росту рослин для використання їх на виробничих площах у поточному сезоні.

Активно готується до нового аграрного сезону й інженерно-сервісна служба компанії. Отримавши необхідні запасні частини, сьогодні фахівці сервісних центрів, які розташовані на виробничих філіях компанії, готують техніку до весняно-польових робіт.

Зокрема, підготовлено легкі трактори, тривають поточні ремонтні роботи причіпної техніки – просапних та зернових сівалок, культиваторів, у роботі й частина важких тракторів. Загалом усі роботи йдуть за графіком, і до розпалу польових робіт усе буде готово.

Також у цьому аграрному сезоні працюють уже три паливозаправні комплекси компанії, розташовані у ЛуганськійПолтавській та Вінницькій областях.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!