Агрономія

Запобігання наслідкам посухи обговорять на вебінарі

Запобігання наслідкам посухи обговорять на вебінарі

Запрошуємо до участі в онлайн конференції 03 лютого 2022 ІННОВАЦІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ НАСЛІДКАМ ПОСУХИ «Самміт-Агро Юкрейн»

З кожним роком погодні умови в Україні стають все менш передбачуваними.

Страждають від цього в першу чергу аграрії, котрі втрачають через кліматичні фактори тони врожаю, а, відповідно, зазнають величезних фінансових збитків.

Так, наприклад, втрати українських аграріїв від посухи, у 2020 році було оцінено у 118 млрд гривень!

Світові науковці та передові компанії-виробники біопрепаратів вже багато років шукають методи протидії глобальному потеплінню та органічні рішення, що могли б мінімізувати втрати врожайності для фермерів.

Однією з таких компаній є Бельгійська компанія «Fyteko». В компанії вірять, що сільське господарство можна зробити більш стабільним, прогнозованим та органічним.

Розробкою саме науковців «Fyteko» є інноваційний біоактиватор рослин НУРСПРЕЙ, що містить в своєму складі запатентовану сигнальну молекулу на основі натуральних модифікованих полісахаридів із унікальним механізмом дії. НУРСПРЕЙ завчасно готує природний захисний механізм рослини до стресових подій, таких як спека, посуха або тривала недоступність води.

І відмінною новиною є те, що українські аграрії у 2022 році стануть одними з перших в світі, хто матиме можливість застосувати на своїх посівах цей унікальний препарат!

Що ж таке НУРСПРЕЙ? Як працює та як захищає рослини – про це та інше Ви зможете дізнатися 03.02.2022 в рамках онлайн конференції «ІННОВАЦІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ НАСЛІДКАМ ПОСУХИ», що організовує «Самміт-Агро Юкрейн».

На заході будуть присутні, зокрема, і представники виробника продукту, яким Ви безпосередньо зможете поставити свої питання.

Побачимо результати використання продукту вже на українських полях, ознайомимося з відгуками фермерів, що вже мали нагоду ознайомитись з новинкою.

Для участі реєструйтесь за посиланням: https://is.gd/gWv8qG

При виникненні проблем з приєднанням до вебінару, звертайтеся до технічної підтримки: +38 095 287 70 49 , Ульяна