Агрономія

Заготівельникам лісових плодів, ягід, грибів Львівщини треба отримати лісовий квиток

Заготівельникам лісових плодів, ягід, грибів Львівщини треба отримати лісовий квиток

Для постійних лісокористувачів Львівської області затверджено ліміти спеціального використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань.

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Підприємцям, які займаються заготівлею плодів, ягід, грибів, лікарських рослин тощо,  необхідно отримати дозвіл на здійснення своєї діяльності – лісовий квиток. Отримати його можна у постійних лісокористувачів, яким затверджено ліміти спеціального використання лісових ресурсів.

«Постійні лісокористувачі – це лісогосподарські підприємства, які мають право: на ведення у встановленому порядку лісового господарства; власності на заготовлену продукцію і доходи від її реалізації (крім доходів від реалізації продукції, одержаної від догляду за лісом та інших лісогосподарських заходів); користування земельними ділянками лісового фонду для потреб мисливського господарства, культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт», ‒ пояснила  директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Зі встановленими лімітами можна ознайомитися на сайті Львівської ОДА

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!