Агрономія

За тиждень внутрішні ціни на пшеницю знову зросли

За тиждень внутрішні ціни на пшеницю знову зросли

Українська пшениця продовжує дорожчати, протягом тижня на внутрішньому ринку додавши в ціні мінімум 1 дол./т.

Про це йдеться в повідомленні «Аграрного союзу України» (АСУ).

«Відбулося незначне підвищення внутрішніх цін на пшеницю — на 30-50 грн/т завдяки деякому підвищенню світових та експортних цін. Минулого тижня експортні ціни продовжили зростати і ще підвищилися на 2—3 дол./т», — йдеться в повідомленні.

В АСУ зазначають, що вартість травневого біржового контракту на американську пшеницю на Чиказькій товарній біржі (СВОТ) після деякого підвищення припинили зростання і «просіли» на 1 дол./т. Як і раніше, на біржові котирування продовжує діяти інформація про стан посівів озимих культур. На часі, в доброму та відмінному стані знаходиться 59% посівів американської озимої пшениці.

В Україні, за повідомленням профільного міністра, в доброму та задовільному стані знаходиться 97% посівів озимих культур, 3% — загинули. Також повідомляється, що сівбу ярих зернових культур проведено на площі 1,7 млн га або більше 66% від прогнозу, в т. ч. пшениці посіяно 121 тис. га (70%).

«Рівень експортних цін надає позитивні сигнали ринку, що повинно мало б позитивно впливати на внутрішні ціни в Україні. Водночас, відбувається деяке укріплення національної валюти, що буде стимулювати вичікувальну політику з боку закупівельників, які не поспішатимуть підвищувати ціни», — додають в АСУ.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!