Агрономія

«Юкрейніан Шугар Компані» планує збільшити валовий збір цукрових буряків у 1,5 рази

«Юкрейніан Шугар Компані» планує збільшити валовий збір цукрових буряків у 1,5 рази

«Юкрейніан Шугар Компані» планує розширити земельний банк та придбати ще кілька цукрових заводів. Про це повідомив генеральний директор компанії  Володимир Палієнко.

«Інвестор, який прийшов з Британії, досить таки позитивно налаштований на те, щоб вкладати свої кошти в економіку країни і розвивати цукрову та аграрну галузь України», – розповів Володимир Палієнко.

За його словами, протягом восьми років було інвестовано близько $140-145 млн q інвестування продовжується щороку.

«Компанія планує збільшити банк землі та придбати ще декілька цукрових заводів для того, щоб розвиватися в Україні», – заявив Володимир Палієнко.

«Потужність я поки що не можу назвати, бо то є проект: поки ще рано про це говорити. Я не можу сказати, скільки грошей ми виділимо на це, бо знову ж таки це – проект», – додав він. Проте зауважив, що потужність буде втричі більшою за наявну.

«Також добилися гарного врожаю: 75 тонн/га – середня врожайність. 4,3 тис. га засіяли – в три рази більше, ніж минулого року. Додатково буряки купуємо в Черкаській та Кіровоградській областях», – зазначив гендиректор «Юкрейніан Шугар Компані».

За його словами, валовий збір на підприємстві прогнозується на рівні 400 тис. тонн, у той час як минулорічний показник був 150 тис. тонн.

У 2017 році компанія хоче досягти результату в 600 тис. тонн.

Довідка

«Юкрейніан Шугар Компані» є дочірньою компанією міжнародної ED&F Man Sugar, яка з’явилася на українському ринку в 2006 році.

ED&F Man Sugar була заснована в 1783 році в Лондоні.

Укрцукор

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!