Агрономія

З чого почати вирощування брюссельської капусти

З чого почати вирощування брюссельської капусти

Вирощування брюссельської капусти проводиться розсадним способом. Щоб отримати врожай капусти в середині жовтня, вирощування розсади культури потрібно починати ще в середині березня.

Перед висівом насіння його потрібно знезаразити від бактеріальних інфекцій. Для цього його прогрівають протягом 20-25 хв. у гарячій воді за температури 50 °С.

Іншим способом знезараження насіння є його протруєння одним із фунгіцидів: Превікур, 72,2% (4,0 л/тонна), Фундазол, 50% (2,0 л/тонна).

Насіння висівають у горщики або ящики з родючою ґрунтовою сумішшю. Глибина посіву має становити 1-2 см.

Оптимальна відстань між рослинами в ящику становить 3-4 см, а між борозенками – не менше 6 см. Ящики ставлять у теплицю за температури 15 °С.

Сходи рослини з’являються на 4-5-й день після висаджування насіння. Коли сформуються перші справжні листки, розсаду пікірують.

Довідка

Брюссельська капуста ­– це різновид білоголової капусти з родини хрестоцвітих. Цей підвид вивели в Бельгії, згодом вона набула популярності в Західній Європі: у Франції, Німеччині, Голландії. У Державному реєстрі сортів, придатних для поширення в Україні, значаться чотири гібриди брюссельської капусти: Абакус F1, Франклін F1, Діабло F1, Ірен F1.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!