Агрономія

Як підвищити рентабельність виробництва, розкажуть фахівці «АГРОТЕРРА» на форумі «Ефективне землеробство – Прибутковий гектар»

Як підвищити рентабельність виробництва, розкажуть фахівці «АГРОТЕРРА» на форумі «Ефективне землеробство – Прибутковий гектар»

Нестабільна ситуація на ринку та невідворотні кліматичні зміни потребуть від фермерів усе більшої гнучкості рішень, пошуку нових підходів до виробництва та вдосконалення технології вирощування культур.

Як підвищити рентабельність сільгоспвиробництва в таких нестабільних умовах, розкажуть фахівці компанії «АГРОТЕРРА» – керівник проєкту FreeFARM Валерій Білоконь та керівник агрономічного супроводу проєкту FreeFARM Олег Пилипенко в ході Всеукраїнського практичного форуму «Ефективне землеробство – Прибутковий гектар», що відбудеться 27-28 жовтня в Києві в рамках Міжнародної виставки «АгроКомплекс».

У своїх доповідях вони розкажуть про комплексний підхід для підвищення рентабельності виробництва на всіх етапах – від сівби до збирання.

«Наша технологія – це фактично наближення до тепличного вирощування культур, коли кожна рослина на великій площі отримує індивідуальне живлення», – зазначає керівник проєкту FreeFARM Валерій Білоконь.

Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.