Агрономія

Як ГК «Агрейн» здійснює диференційоване внесення добрив

Як ГК «Агрейн» здійснює диференційоване внесення добрив

Господарства Групи компаній «Агрейн» здійснюють диференційоване внесення добрив по озимому ріпаку і озимій пшениці в Черкаській, Одеській, Житомирській і Чернігівській областях. Злагоджена робота на полях і оптимальні погодні умови дозволяють в оптимальні строки завершити підживлення посівів.

Про це повідомили в компанії.

«Рішення про норми азотного підживлення приймаємо на основі входу рослин в зиму і потім друге підживлення коригуємо на основі відновлення вегетації та розвитку рослин протягом березня-половини квітня. А із впровадженням Strip-tilll навіть заощадили мінеральні добрива, оскільки технологія дозволяє вносити діючу речовину безпосередньо в прикореневу зону посівів», – зазначив заступник головного агронома агрогрупи «Агрейн» Тарас Корнієнко.

Підживлення озимих культур в ГК «Агрейн» здійснюють за допомогою розкидача добрив Amazone ZG-TS. За норми внесення 100-200 кг/га й ширини розкидання 36 м, він опрацьовує 600-700 га за робочий день. Але це не максимальна його продуктивність, а те, що нам було потрібно.

Нагадаємо, агрономи «Агрейн» азотне підживлення підбирають під кожне поле.